ELATECH Pasy poliuretanowe zębate z metra i rękawa

Elatech to lider w rozwoju i produkcji pasów poliuretanowych zębatych, płaskich i wielorowkowych

Skupienie
Od początku firma Elatech zawsze opracowywała i produkowała pasy poliuretanowe z metra oraz pasy zębate poliuretanowe z rękawa do zastosowań przemysłowych.

Rozwój
Elatech bada i stale rozwija, wraz ze swoimi klientami, nowe produkty i rozwiązania, aby spełnić najwyższe wymagania produkcyjne w każdym segmencie przemysłu.

Jakość
W Elatech, najwyższa jakość produktów i usług jest celem każdego pracownika.

Obecność
Elatech oferuje globalną obsługę dzięki 6 oddziałom na 3 kontynentach i sieci wykwalifikowanych dystrybutorów.


Elatech, lider w rozwoju i produkcji pasów poliuretanowych

Profesjonalizm, doświadczenie i niezawodność sprawiają, że Elatech jest idealnym partnerem w poszukiwaniu rozwiązań dla prostych lub złożonych zastosowań w ruchu liniowym, precyzyjnym i zsynchronizowanym transporcie, podnoszeniu i przenoszeniu mocy.


Misja

Stale rośnie wraz z naszymi klientami w zakresie innowacji produktów i procesów w celu opracowania najlepszego pasa poliuretanowego do każdego zastosowania przemysłowego

Badania i rozwój

Innowacja jest kluczem do sukcesu naszych klientów. Elatech stale inwestuje w badania i rozwój, aby zaoferować najbardziej innowacyjne i ekonomiczne rozwiązanie we wszystkich zastosowaniach związanych z ruchem liniowym, transportem, podnoszeniem lub przenoszeniem mocy.

Całkowita jakość

W Elatech jakość to słowo nie ograniczające się do produktu, ale do całego systemu. Certyfikat ISO 9001: 2008 systemu jakości potwierdza świadomość koncepcji jakości na każdym poziomie zarówno kierowniczym, jak i produkcyjnym.

Członek dużej grupy przemysłowej

Elatech jest częścią dużej grupy przemysłowej o starych korzeniach historycznych, która zachowała pierwotne wartości swoich założycieli i stale ewoluowała w wielu branżach. Przynależność do grupy gwarantuje wiele synergii i silny bilans, który z kolei skutkuje jej dalszym wzrostem.

 

Pasy poliuretanowe zębate

 

 

Pasy poliuretanowe zębate T oraz AT Pasy poliuretanowe zębate HTDPasy poliuretanowe zębate EaglePasy poliuretanowe płaskiePasy poliuretanowe zębate RTDPasy poliuretanowe zębate SAT10Pasy poliuretanowe zębate STDPasy poliuretanowe zębate całkowita ochronaPasy poliuretanowe zębate szerokie Synchromax

MySQL: 0.0005 s, 0 zapytań, PHP: 0.0315 s, łącznie: 0.0320 s, dokument z "cache".