www.technical.pl

O nas

Historia

Firma Technical Grzegorz Tęgos powstała w 1996 roku jako jednoosobowa firma handlowa. Szybki rozwój firmy spowodował konieczność stworzenia nowych miejsc pracy oraz zmiany lokalizacji, czego efektem było przeniesienie w 2001 roku siedziby do nowo powstałego biura i magazynu, gdzie powstała również część serwisowa. Umożliwiło to dalszy rozwój i zwiększenie możliwości produkcyjnych firmy oraz realizację procesu technologiczno- produkcyjnego. W 2005 roku miała miejsce kolejna inwestycja – powstała montownia reduktorów i motoreduktorów co sprawiło, że firma Technical jest dzisiaj bardzo dobrym partnerem dla swoich klientów w dostawach napędów. W 2012 roku firma Technical ponownie powiększyła swoją powierzchnię magazynową. Latem tego roku powstał nowy magazyn kół pasowych, sprzęgieł elastycznych kłowych, pasków poliuretanowych zębatych i innych komponentów techniki napędowej. Dzięki temu jesteśmy w stanie w krótkim czasie dostarczać standardowe elementy napędu od ręki. Aby ułatwić Państwu dostęp do oferowanych towarów powstał sklep internetowy, gdzie mogą się Państwo bliżej zapoznać z naszym podstawowym asortymentem. Mamy nadzieję, że przyczyni się to szybszej obsługi naszych klientów, zadowolenia ze współpracy oraz dalszego rozwoju firmy.

Zadania firmy

Kluczowym zadaniem firmy Technical Grzegorz Tęgos jest zaspakajanie potrzeb klienta w zakresie utrzymania ciągłości pracy ruchu maszyn i linii technologicznych oraz budowy nowych maszyn. Chcemy dostarczać naszemu klientowi nie tylko produkt. Nasi pracownicy posiadający kwalifikacje techniczne i doświadczenie w sprzedaży. Potrafią pomóc w doborze katalogowym odpowiednich komponentów napędu i przeniesienia napędu oraz transportu wewnętrznego transporterowego. Dążymy do budowania trwałych relacji z naszymi klientami traktując każdą transakcję indywidualnie. By sprostać wciąż rosnącym wymaganiom klientów starannie podchodzimy do stawianych nam zadań. Firma Technical prowadzi politykę ciągłego rozwoju poprzez powiększanie asortymentu oraz kwalifikacji pracowniczych. W ciągu kilkunastu lat działalności zostaliśmy wiarygodnym i uznanym partnerem dla wielu dostawców i odbiorców reprezentujących różne gałęzie przemysłu. Technical dysponuje wiedzą i doświadczeniem niezbędnymi do optymalnego wsparcia techniczego.

Oferta

Firma Technical dysponuje szerokim asortymentem produktów z zakresu techniki napędu i transmisji mocy dostępną bezpośrednio ze stanu magazynowego i dostaw indywidualnych. Swoją ofertę kierujemy do wszystkich przedsiębiorców zarówno małych, średnich jak i klientów korporacyjnych. Firm eksploatujących części maszyn przemysłowych jak i do producentów maszyn. Pośredniczymy również w dystrybuowaniu elementów napędów. W asortymencie handlowym firma Technical posiada:Napędy: motoreduktory walcowe i śliamkowe, reduktory walcowe dużych mocy, reduktory z łożyskiem oporowym i inne specjalistyczne oraz elektrobębny. Ponad to dostarczamy dźwigniki śrubowe i przekładnie kątowe. Rozszerzyliśmy też ofertę o silniki specjalne, silniki jamnik oraz obce chłodzenia silników elektrycznych. Taśmy transportujące: PVC, PU, stalowe, taśmy modułowe, taśmy transporterowe monolityczne. Sprzęgła: elastyczne kłowe, sprzęgła zębate, przeciążeniowe, hydrokinetyczne, jednokierunkowe, pierścienie rozprężno zaciskowe, precyzyjne wały Cardana. Koła pasowe: klinowe, zębate, płaskie, wielorowkowe, wariatorowe. Pasy napędowe: klinowe, pasy zębate poliuretanowe, techniczne. Transportery według indywidualnych potrzeb.W razie jakichkolwiek pytań czeka na Państwa zespół naszych handlowców z działu techniczno handlowego, którzy z miłą chęcią służą wsparciem technicznym popartym swoją wiedzą i doświadczeniem.

Partnerzy

Wieloletnia działalność na polskim rynku pozwoliła  nam wybrać takich producentów, których oferta zaspakaja wymagania jakościowe i techniczne naszych klientów. Kooperujemy z najlepszymi specjalistami i dostawcami w kraju i za granicą.

Dziękujemy za zaufanie i zainteresowanie naszą ofertą. Dołożymy wszelkich starań by zapewnić Państwa o słuszności wyboru firmy Technical Grzegorz Tęgos.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Grzegorz Tęgos

MySQL: 0.0000 s, 0 zapytań, PHP: 0.0067 s, łącznie: 0.0067 s, dokument z "cache".