FRANCIA dźwigniki śrubowe i przekładnie stożkowo kątowe

Francia to rodzinna włoska firma.

 

Europejski producent produkuje między innymi dźwigniki śrubowe w korpusach aluminiowych, żeliwnych i ze stali nierdzewnej. Dźwigniki w swojej konstrukcji posiadają przekładnie ślimakową z łożyskiem oporowym. Do wywołania ruchu posuwistego, użyta zazwyczaj jest śruba trapezowa z prawym gwintem. Fabrykant również produkuje dźwigniki śrubowe z lewym gwintem czy śrubą i nakrętka kulową. Dźwigniki Francia to możliwość udźwigu do 40 000N. Dźwigniki śrubowe można napędzać silnikiem elektrycznym poprzez kołnierz IEC lub za pośrednictwem sprzęgła elastycznego czy zębatego lub przez przekładnie pasową czy łańcuchową . Możliwy jest też napęd ręczny.

Dźwigniki śrubowe Francia

 

Przekładnie kątowo stożkowe wykonane są ich obudowy z aluminium czy żeliwa. Wewnątrz posiadają koła walcowe stożkowe o zębach łukowych typu Gleason. Standardowy luz międzyzębny to 15' do 40' a na zapytanie to od 5' do 15'. Przełożenia przekładni kątowych stożkowych to: 1:1 ; 1:2 ; 1:4. Wały wyjściowe przekładni stożkowych są pełne lub drążone.

Przekładnie stożkowo kątowe Francia

 

 

Francia przekładnie stożkowo kątowe z silnikiemFrancia przekładnia stożkowo kątowaFrancia przekładnie stożkowo kątoweFrancia dźwigniki śruboweFrancia dźwignik śrubowy z silnikiemFrancia dźwignik śrubowy z ruchomą nakrętką

MySQL: 0.0008 s, 0 zapytań, PHP: 0.0226 s, łącznie: 0.0234 s, dokument z "cache".