REVEYRON taśmy transportujące i transportery łukowe

REVEYRON to producent taśm przenośnikowych PVC i PU oraz transporterów łukowych. Reveyron to producent europejski.

 

 

Taśmy transportujące do przenośników taśmowych to główny produkt firmy Reveyron. Bardzo jakościowe taśmy przenośnikowe produkowane są ze sproszkowanego PU i tkanin nośnych. Reveyron posiada serwis taśm transportujących i łączy taśmy w obwód zamknięty. Taśmy przenośnikowe mogą być wyposażone w zabieraki i obrzeża boczne jak również w kliny prowadzące. Transportery przenośnikowe są wyposażane w taśmy Reveyron na pierwszy montaż jaki i do serwisu. Taśmy Reveyron w zależności od potrzeby posiadają atest FDA. Jeśli taśma posiada atest FDA jest to dopuszczenie taśmy do kontaktu z produktem spożywczym. Producent  posiada również taśmy bez atestu spożywczego do innych aplikacji. Taśmy są wyposażone od spodu w tkaniny ślizgowe do pracy po stole a zarazem te tkaniny są tkaninami nośnymi. Do pracy po rolkach taśmy od spodu są wyposażone w strukturę typu karo lub gładkie. Na górnej stronie tasmy mogą być wyposażone w struktury gładkie czy matowe. Dla zwiększenia przyczepności struktóry górne taśm przenośnikowych mogą być wyposażone w supergrip tzw trawkę czy ping-pong, prążki wzdłużne czy poprzeczne ząbki.

 

Transportery łukowe to drugi flagowy produkt fabryki Reveyron. Transportery łukowe służą do zmiany kierunku transportu czy ominięcia przeszkody lub nawrotu. dobrze sprawdzają się w montowniach.

Taśma z zabierakami i falbanąTaśma transportująca do kontaku z żywnościąTaśma do transportu pieczywaTransporter łukowy 90 stTransportery łukowe 180 stTransporter łukowy

MySQL: 0.0006 s, 0 zapytań, PHP: 0.0442 s, łącznie: 0.0448 s, dokument z "cache".