WURGES silniki wibracyjne_elektrowibratory_wibrator przemysłowy

Elektrowibratory - wibratory przemysłowe Wurges to jedyny produkt fabryki. Wurges jest liderem na rynku w Niemczech jak również najbardziej innowacyjnym z twórców produktów typu wibrator przemysłowy na świecie. Każdego roku tysiące elektrowibratorów są opracowywane, testowane i produkowane przez doświadczonych konstruktorów i najwyższej klasy inżynierów od ponad 60 lat. Würges produkuje wibratory elektryczne od 1965 roku. Dlatego obecnie zalicza się do wiodących światowych producentów wibratorów elektrycznych, znanych i cenionych przez klientów za niezawodność, wysoką jakość i doskonałą obsługę. Wibratory elektryczne Würges nieustannie wyznaczają nowe standardy w branży.

 

Wibratory elektryczne Würges można uruchomić w każdej sytuacji, w której brak ruchu wibrującego spowolniłby proces pracy. Elektrowibratory Wurges są używane w różnych branżach jak: budownictwo, produkcja i pakowanie, odlewnie, zakłady tekstylne i drukarskie. Wibratory elektryczne Würges są też stosowane w medycynie i fitness. Ukierunkowane i starannie stosowane masowo przyspieszają i ułatwiają procesy produkcyjne. Te same wibracje mogą mieć również pozytywny wpływ na ludzkie mięśnie; „efekt uboczny”. Würges na swoje motowibratory posiada certyfikat ISO 9001-2008 i dyrektywę ATEX 2014/34 / UE. W związku z tym wibratory elektryczne Wurges nadają się do użytku w miejscach, w których istnieje niebezpieczeństwo wybuchu. Aby dowiedzieć się więcej o wibratorach przemysłowych Wurges, skontaktuj się z nami.

 

Kiedy elektrowibratory Wurges obracają się, powstaje doskonała wibracja. Fabrykant wie jak używać i modyfikować wibracje, aby pasowały do każdej sytuacji i zastosowania. Niezależnie od zadania, może oszacować intensywność i częstotliwość wibracji, aby uzyskać optymalną wydajność. A co wiesz o „ciałkach pacyficznych”? Zakup silnika wibracyjnego Würges zapewnia dobre samopoczucie na wiele sposobów.

 

Niezrównoważenie wibratorów elektrycznych - silniki wibracyjne Wurges
Niewyważenie jest sercem silników wibracyjnych. Niewyważenie jest wirującą masą, którego masa jest nierównomiernie rozłożona w swojej symetrii obrotowej, a więc powoduje drgania, gdy się obraca. Wibracje te można modyfikować za pomocą ciężarków i przeciwwag, zgodnie z wykonywanym zadaniem czy też zamontowanie elektrowibratorów zgodnie wibrujących czy przeciwnie wibrujących lub też zainstalowanie falownika oscylacyjnego do generowania drgań liniowych.

 

LINK do Produkt Elektrowibratory WURGES

Wibratory elektryczne WURGESWibratory przemysłowe EX  WURGESElektrowibratory WURGESSilniki wibracyjne WURGESWURGES elektrowibratoryWIURGES silniki wibracyjne

MySQL: 0.0005 s, 0 zapytań, PHP: 0.0323 s, łącznie: 0.0328 s, dokument z "cache".