Ziligen taśmy transportujące i pasy płaskie napędowe

Ziligen to rodzinna firma zajmująca się produkcją taśm transportujących dla przenośników taśmowych. Ziligen również produkuje jakościowe pasy płaskie napędowe.

 

Taśmy transportujące produkuje jako PVC i PU. Oby dwa rodzaje taśm przenośnikowych są to taśmy tkaninowe wypełnione tworzywem termoplastycznym typu PVC czy PU. Taśmy przenośnikowe Ziligen posiadają w swojej konstrukcji tkaniny nośne. W taśmach transporterowych marki Ziligen stosowane są rozwiązania jedno, dwu i trzy tkaninowe. W zależności od rodzaju taśmy i stojących przed nią zadań stosuje się różnego rodzaju tkaniny i wypełnienie. PVC czy PU są różnej twardości. Taśmy transportujące posiadają różne struktury wierzchnie, tj: gładkie, matowe, prążkowe, supper grip, ząbkowane, ping pong itd. Taśmy transporterowe docinane są na żądane długości i szerokości wg potrzeb klienta i jego aplikacji a następnie łączone w obwód zamknięty. Taśmy Ziligen można wyposażać w kliny prowadzące, różnego rodzaju zabieraki czy obrzeża boczne. Taśmy transporterów od spodu maja tkaninę, która ułatwia ślizganie się po blacie stołu transportera taśmowego. Na lotniska czy do sklepów stosowane sa taśmy z tkaniną cichobieżną. Taśmy transportujące do pracy po krążnikach spodnią część posiadają z kratką lub są zwyczajnie gładkie.

 

Taśmy przenośnikowe - link do produktu

 

Pasy płaskie napędowe służą do napędu wrzecion, które zazwyczaj są szybkoobrotowe. Pasy płaskie są jednostronnego działania i dwustronnego działania w zależności od ilości napędzanych rolek jednym paskiem płaskim. Pasy płaskie są do pracy przy dużych prędkościach liniowych i mogą się przewijać po małych średnicach.

 

Paski płaskie napędowe - link do produktu

Taśma przenośnikowaTaśma transportująca z zabierakami i obrzeżem Taśma transporterowa_przygotowana do połączeniaPay płaskie napędowePas płaski napędowyPasek napędowy płaski

MySQL: 0.0004 s, 0 zapytań, PHP: 0.0389 s, łącznie: 0.0393 s, dokument z "cache".