Oferta - Producenci

Motoreduktory - przekładnie zębate czy przekładnie ślimakowe z silnikiem elektrycznym.


Elektrobębny - bębny obracające się wokół własnej osi z wewnętrzną przekładnią walcową zębatą i silnikiem elektrycznym. Służą do napędu taśm transporterów taśmowych.


Dźwigniki śrubowe to przekładnie ślimakowe z łożyskiem oporowym z przesuwną nakrętką wzdłuż śruby trapezowej czy z przesuwną śrubą trapezową przesuwną wzdłuż przekładni ślimakowej.


Sprzęgła przemysłowe to elementy łączące ze sobą wały w sposób sztywny lub elastyczny. Sprzęgła zębate czy sprzęgła kłowe są elementem sprzęgieł przeciążeniowych, które to pracują jako ograniczniki momentu obrotowego.


Koła pasowe to elementy przekładni pasowej, występują jako koła pasowe klinowe i koła pasowe zębate. Również występują koła wariatorowe i koła płaskie.


Pasy poliuretanowe zębate występują jako pasy zębate z rękawa i jako pasy zębate z metra z linkami stalowymi. Pasy zębate poliuretanowe z metra można łączyć poprzez specjalną technologię w obwód zamknięty.


Taśmy modularne modułowe transportujące to taśmy segmentowe zbudowane z modułów. Służą jako taśmy transportujące w odpowiedzialnych aplikacjach. Posiadają atest spożywczy FDA.
Sprzęgła palcowe elastyczne służą do przeniesienia napędu z wału na wał i kompensacji odchyłek wałów łączonych. Stosunkowo niewielkimi rozmiarami mogą przenosić duży moment obrotowy.


Przekładnie stożkowo kątowe służą do zmiany kierunku przeniesienia obrotów pod kątem 90 st przy pomocy kół walcowo stożkowych umocowanych w obudowie i kąpieli olejowej.


Przekładnie ślimakowe to przekładnie kątowe z przekładnią ślimakową i często napędzane silnikiem elektrycznym.


Elektrowibratory to silniki wibracyjne pracujące w przemyśle jako wibratory przemysłowe w celu wprowadzenia konstrukcji w ruch oscylująco wibrujący czy ruch wibracyjno liniowy.


Pasy profilowe termozgrzewalne to pasy z tworzyw termoplastycznych, które można łatwo zgrzewać w obwód i użyć je jako pasy napędowe czy pasy transportujące.


Taśmy transportujące są elementem transporterów taśmowych na których odbywa się transport produktów czy posuw liniowy technologiczny. Taśmy transporterowe dzielą się na tworzywowe z tkaninami i monolityczne taśmy transportujące.


Łańcuchy napędowe specjalne i transportujące czy łańcuchy ciągnące folię. Specjalne pokrycia powierzchni, specjalne smarowania, specjalne wyposażenie etc


Pasy zębate gumowe z rękawa czy z metra są nieodzownym elementem przekładni pasowych celem przeniesienia obrotów i momentu obrotowego.


Pasy klinowe gumowe występują w w owijce i z bokami ciętymi w formach pasy klinowe uzębione i nie. Do pasów klinowych uzębionych zaliczamy pasy wariatorowe do przekładni pasowej wariatorowej.

 

Szczotki walcowe do czyszczenia taśm transportera. Obracające się szczotki walcowe czyszczą taśmę transportera z produktu transportowanego

 

Przenośniki taśmowe - Transportery taśmowe służą do transportu i transferu produktu z jednego punktu do drugiego lub odbywają się na taśmach transportujących procesy technologiczne

WURGES elektrowibratory, wibratory przemysłowe, silniki wibracyjneSIT koła pasowe, sprzęgła elastyczne, precyzyjne przeguby kardana, sprzęgła zębateEUROBELT taśmy modularne, taśmy modułowe, taśmy segmentoweLAT HIMMEL elektrobębny, elektrolorkiPUJOL motoreduktory walcowe, motoreduktory ślimakowe, przekładnie walcowe, reduktory przemysłoweFRANCIA dźwigniki śrubowe, przekładnie stożkowo kątoweELATECH pasy poliuretanowe zębate, pasy zębate z metra, pasy zębate z rękawa DISSAN sprzęgła palcowe, sprzęgła elastyczne, reduktory walcowe z łożyskiem oporowym do ekstruderówPIAZZALUNGA koła wariatorowe, koła ze sprężyną, koła z łożyskiem, sprzęgła przeciążenioweMAFDEL pasy termozgrzewalne, pasy profilowe termoplastyczne, taśmy transportujące monolityczneIRIS łańcuchy specjlanle rolkowe, łańcuchy specjalne sworzniowe

MySQL: 0.0005 s, 0 zapytań, PHP: 0.9656 s, łącznie: 0.9661 s, dokument z "cache".