Oferta - Producenci

Co to jest ?

 

Motoreduktor - przekładnie zębate czy przekładnie ślimakowe w obudowie z olejem z zamontowanym silnikiem elektrycznym.


Elektrobęben - bęben obracający się wokół własnej osi z wewnętrzną przekładnią walcową zębatą i silnikiem elektrycznym. Służą do napędu taśm transporterów taśmowych.


Dźwignik śrubowy to przekładnia ślimakowa z łożyskiem oporowym z przesuwną nakrętką wzdłuż śruby trapezowej czy z przesuwną śrubą trapezową przesuwną wzdłuż przekładni ślimakowej.


Sprzęgło przemysłowe to element łączący ze sobą wały w sposób sztywny lub elastyczny. Sprzęgła zębate czy sprzęgła kłowe są elementem sprzęgieł przeciążeniowych, które to pracują jako ograniczniki momentu obrotowego.


Koło pasowe to element przekładni pasowej, występują jako koła pasowe klinowe i koła pasowe zębate. Również występują koła wariatorowe i koła płaskie.


Pas poliuretanowy zębaty występuje jako pas zębaty z rękawa i jako pas zębaty z metra z linkami stalowymi. Pasy zębate poliuretanowe z metra można łączyć poprzez specjalną technologię w obwód zamknięty.


Taśma modularna modułowa transportująca to taśmy segmentowe zbudowane z modułów. Służą jako taśmy transportujące w odpowiedzialnych aplikacjach. Posiadają atest spożywczy FDA.


Sprzęgło palcowe elastyczne służy do przeniesienia napędu z wału na wał i kompensacji odchyłek wałów łączonych. Stosunkowo niewielkimi rozmiarami może przenosić duży moment obrotowy.


Przekładnia stożkowo kątowa służą do zmiany kierunku przeniesienia obrotów pod kątem 90 st przy pomocy kół walcowo stożkowych umocowanych w obudowie i kąpieli olejowej.


Przekładnia ślimakowa to przekładnia kątowa z przekładnią ślimakową i często są napędzane silnikiem elektrycznym.


Elektrowibrator to silniki wibracyjne pracujące w przemyśle jako wibratory przemysłowe w celu wprowadzenia konstrukcji w ruch oscylująco wibrujący czy ruch wibracyjno liniowy.


Pas profilowy termozgrzewalny to pasy z tworzyw termoplastycznych, które można łatwo zgrzewać w obwód i użyć je jako pasy napędowe czy pasy transportujące.


Taśma transportująca- taśma przenośnikowa są elementem transporterów taśmowych na których odbywa się transport produktów czy posuw liniowy technologiczny. Taśmy transporterowe dzielą się na tworzywowe z tkaninami i monolityczne taśmy transportujące.


Łańcuch napędowy specjalni i transportujący czy łańcuch ciągnący folię. Specjalne pokrycia powierzchni, specjalne smarowania, specjalne wyposażenie etc


Pas zębaty gumowy z rękawa czy z metra jest nieodzownym elementem przekładni pasowych celem przeniesienia obrotów i momentu obrotowego.


Pas klinowy gumowy występuje w w owijce i z bokami ciętymi w formach pasy klinowe uzębione i nie. Do pasów klinowych uzębionych zaliczamy pasy wariatorowe do przekładni pasowej wariatorowej.

 

Szczotka walcowa techniczna do czyszczenia taśm transportera. Obracające się szczotki walcowe czyszczą taśmę transportera z produktu transportowanego

 

Przenośnik taśmowy - Transporter taśmowy służą do transportu i transferu produktu z jednego punktu do drugiego lub odbywają się na taśmach transportujących procesy technologiczne

WURGES elektrowibratory, wibratory przemysłowe, silniki wibracyjneSIT koła pasowe, sprzęgła elastyczne, precyzyjne przeguby kardana, sprzęgła zębateEUROBELT taśmy modularne, taśmy modułowe, taśmy segmentoweLAT HIMMEL elektrobębny, elektrolorkiPUJOL motoreduktory walcowe, motoreduktory ślimakowe, przekładnie walcowe, reduktory przemysłoweFRANCIA dźwigniki śrubowe, przekładnie stożkowo kątoweELATECH pasy poliuretanowe zębate, pasy zębate z metra, pasy zębate z rękawa DISSAN sprzęgła palcowe, sprzęgła elastyczne, reduktory walcowe z łożyskiem oporowym do ekstruderówPasy profilowe termozgrzewalne, pasy termozgrzewalne, taśmy monolityczne pu, taśmy transportujące monolitczne poliuretanowePIAZZALUNGA koła wariatorowe, koła ze sprężyną, koła z łożyskiem, sprzęgła przeciążeniowePasy klinowe, pasy zębate gumowe, pasy zębate htdMAFDEL pasy termozgrzewalne, pasy profilowe termoplastyczne, taśmy transportujące monolityczneIRIS łańcuchy specjlanle rolkowe, łańcuchy specjalne sworzniowe

MySQL: 0.0008 s, 0 zapytań, PHP: 0.0325 s, łącznie: 0.0333 s, dokument z "cache".